• تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

به گفته ملت بلاگ،

حسن رحیمی با بیان این مطلب افزود:حدود ۴ ماه پیش به دلیل آسیب دیدگی که داشتم مجبور شدم زانویم را جراحی کنم و هم اکنون با نظر پزشک در تمرینات تیم ملی حضور دارم.

وی تصریح کرد:هم پزشک معالجم و هم خودم از شرایطی فعلی که دارم راضی هستم اما به هیچ عنوان عجله ای برای بازگشت به تشک کشتی ندارم چرا که هدفم این است به بهبودی صد در صدی برسم.

دارنده مدال برنز وزن ۵۷ کیلو گرم بازی های المپیک ۲۰۱۶ با اشاره به تغییرات اوزان کشتی گفت:پس از مشورت با رسول خادم به احتمال فراوان در وزن جدیدی کشتی خواهم گرفت و فکر می کنم این تصمیم در رقابت های انتخابی تیم ملی اجرایی خواهم شود.

رحیمی در پاسخ به این سوال که تا زمانی کشتی خواهد گرفت گفت:با توجه به شرایط سنی که دارم می توانم تا المپیک ۲۰۲۰ کشتی بگیرم اما در مجموع آنقدر کشتی می گیرم تا زمانی که دیگر واقعا احساس کنم نمی توانم روی تشک حاضر شوم.

دارنده مدال نقره رقابت های جهانی ۲۰۱۵ خاطرنشان کرد:همانطور که قبل از المپیک هم گفتم حسن رحیمی برای شاد کردن دل مردم کشتی می گیرد و در حال حاضر نیز با همین طرز فکر تلاش می کنم که خیلی زود به شرایط ایده آل نزدیک شوم تا بار دیگر برای کشورم افتخار آفرینی کنم،در پایان هم از همه کسانی که در مدت مصدومیت پیگیر کار من بودند و از هر طریقی لطف داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما