• تاریخ : ۳۰ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

به گفته ملت بلاگ،  عامل جنایت محله پاسگاه نعمت آباد سرانجام پس از گذشت ۱۰ ساعت از بازداشتش به ارتکاب جنایت هولناک و کشتن همسر برادر و برادرزاده ۴ ساله اش اعتراف کرد. قاتل ۵۵ ساله بامداد دیروز پس از حضور در خانه برادرش، همسر ۳۵ ساله او و دختر ۳ ساله اش را با بریدن گلو با شمشیر به قتل رسانده و دختر ۱۱ ساله برادرش را هم مجروح کرده است.

 

عموی جنایتکار بامداد امروز شناسایی و دستگیر شد و سرانجام ساعت ۱۰ صبح امروز به جنایت اعتراف کرد و مدعی شد: از چندی پیش اختلاف شدیدی بین من و همسر برادرم ایجاد شده بود؛ موضوع را چند بار با برادرم در میان گذاشتم، اما او توجهی به حرفه هایم نمی‌کرد تا اینکه تصمیم به قتل همسر برادرم گرفتم.

 

 

متهم در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: پس از تهیه کلید منزل برادرم، چندین شب محل سکونت برادرم را تحت نظر داشتم تا اینکه شب جنایت، وارد خانه‌ او شدم؛ همسر برادرم داخل اتاق خواب در حال استراحت بود که چاقو را زیر گردنش گذاشتم؛ قصد داشتم تا او را از اتاق خواب بیرون بیاورم که شروع به جیغ زدن کرد.

 

“آذین” دختر ۱۱ ساله برادرم از خواب بیدار شد و برای حمایت از مادرش با من درگیر شد؛ هر دو نفر آن‌ها را با چاقو زدم؛ زمانی که در حال زدن چاقو به همسر برادرم بودم، یک ضربه چاقو نیز به گردن آیلین (دختر ۴ ساله) که خواب بود، اصابت کرد؛ پس از اطمینان از مرگ هر سه نفرشان به سرعت از خانه خارج شده، به محل کارم رفته و لباس هایم را تعویض کردم که پس از آن دستگیر شدم.

 

۲۰۶

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما