• تاریخ : ۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

به گفته سرویس گوناگون جام نیـوز، تصویر سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل با یکدیگر در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. بسیاری از کاربران عرب خشمگین شدند و با اعتراض به این تصویر، اسرائیل را اشغالگر خواندند. این تصویر در گردهمایی ملکه های زیبایی در لاس وگاس آمریکا گرفته شده بود.

 

 

“ساره عیدان” ملکه زیبایی عراق در کنار تصویر سلفی خود با آدار گاندلمن، ملکه زیبایی اسرائیل نوشت: «عشق و صلح از طرف ملکه زیبایی عراق و اسرائیل.» اما بعدا در واکنش به انتقادات گسترده مجبور به عذرخواهی شد.

 

 

گاندلمن نیز همین تصویر را در حساب اینستاگرام خود منتشر و ملکه زیبایی عراق را «شگفت انگیز» خواند. این پست نزدیک به ۳ هزار بار در اینستاگرام لایک خورد.

 

 

از جمله واکنش های منفی به این سلفی از سوی اسد ابوخلیل، استاد دانشگاه در ایالات متحده بود که در توئیتر خود نوشت: «ملکه زیبایی عراق با خوشحالی در کنار ملکه اشغالگری و خشونت ایستاده است.»

 

 

 

 

ساره عیدان ملکه زیبایی عراق در پاسخ به این انتقادات نوشت: «من می خواهم از تمام کسانی که این تصویر را توهینی نسبت به فلسطین تلقی کرده اند عذرخواهی کنم. هدف این تصویر این نبوده و در راستای صلح و امید به رافتن راه حل این بحران منتشر شده است.»

 

 

یکی دیگر از کاربران مشهور یوتیوب با نام سابرین بنونی نیز در توئیتی با اعتراض به این تصویر گفت که حتی اگر قصد آن ایجاد صلح بوده این «سلیقه همه نیست.»

 

اقتصادنیوز

۲۰۲۵

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما