• تاریخ : ۱۳ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

به گفته سرویس گوناگون جام نیـوز، «توماس بيتي»مردي است که در سال ۲۰۰۸ به خاطر حاملگي اش اولين مرد باردار دنيا لقب گرفت و تيتر اول رسانه هاي دنيا را به خود اختصاص داده بود.او بعد از آن دو فرزند ديگر نيز به دنيا آورد.


“توماس” مردي است که ذاتا”يک دختر متولد شده است اما در سن ۲۰ سالگي با تغيير جنسيت به يک مرد تبديل شده است ، او در اين عمل تغيير جنسيت رحمش را خارج نکرد که اين امر باعث شد وي بتواند باردار شود.


او امسال بعد از ۱۰ سال زندگي مشترک از همسرش جدا شد و چون همسر او يک دائم الخمر بود دادگاه حضانت سه فرزند آنها را به پدرشان “توماس” داده است.

اين روزها “توماس” خبر از عشق جديدي ميدهد که بار ديگر او را رسانه اي کرده است.او عاشق پرستار بچه هايش شده و قصد دارد با او ازدواج کند.

“امبر نيکلاس” که در حال حاضر به عنوان پرستار اين خانواده پرحاشيه است قرار است همسر جديد اين مرد باشد.


توماس اولين عمل جراحي تغيير جنسيتش را ۱۵ سال پيش انجام داده است و ميگويد اگرچه بارداري هيجان انگيز ترين تجربه زندگي او محسوب ميشود اما اين بار قصد دارد اين وظيفه را به همسرش واگذار کند.


پزشکان توصيه کرده اند اگرچه او به خاطر وجود رحم در بدنش قادر به بارداري است اما چون عملا يک مرد است اين کار را نکند.او ۵ سال پيش با انجام يک عمل جراحي تکميلي موفق به تغيير جنسيت کامل شد.


او گفته است قصد دارد همزمان با همسرش باردار شود و يک تولد عجيب را در خانواده اش رقم بزند.

 

آریا

۲۰۲۵

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما